Ehlikeyfin Galaksi Rehberi Nedir, Nasıl Çalışır?

Hoşgeldiniz! Ehlikeyfin Galaksi Rehberi size yeni keyifler vaat ediyor. İster başlangıç seviyesinde, ister “premium” bir ehlikeyif olun, az sonra önünüze gelecek öneriler, hayatınıza yeni keyifler getirmeye aday. Bundan eminiz, çünkü bunun için çok çalıştık. (İsterseniz önce “Ehlikeyif birisi nasıl birisidir?” başlıklı manifestomuza bakabilirsiniz.)

On konu başlığı altında, kendileri de ehlikeyif olan, konusunda sözü dinlenir onar jüri üyesinin, onar tane önerisini göreceksiniz. Siz sadece SONRAKİ düğmesine basın yeter. Görülmeye değer yerler, gidilmeye değer mekânlar, tatmaya değer lezzetler, dinlemeye değer şarkılar, sohbet etmeye değer kişilikler önünüzden bir bir geçecek.

Bu siteye yeni bilgiler edinmek ve eğlenmek için gelmiş olabilirsiniz ama biz sizi projeye dahil etmek istiyoruz. Tek beklentimiz, önünüze gelen öneriyi beğendiğinizde BEĞENDİM tuşuna basmanız. Beğenilen öneri yükselecek ve sonunda nelerin en çok beğenildiğini hep beraber göreceğiz.

Konuyu değiştirmek isterseniz DEĞİŞTİR tuşuna basmanız yeterli. İsterseniz yukarıdaki menüden de seçiminizi yapabilirsiniz. Öneriyi yapan kişi hakkında bilgi almak isterseniz JÜRİ ÜYELERİ altında küçük tanıtımlarına yer verdik. İlgilendiğiniz jüri üyesinin önerilerine bakarak da devam edebilirsiniz.

Yükselenler soldaki sütunda, kısa yoldan oraya da bakabilirsiniz. İsterseniz ara verip daha sonra devam edebilirsiniz. Keyfiniz istediği zaman, keyfiniz istediği sürece rehberden yararlanabilirsiniz. Ehlikeyfin Galaksi Rehberi herkesin kendi küçük evrenine çekildiği bu zor zamanlarda hayattan keyif almak ortak amacına adanmış bir proje olarak düşünüldü. Size yepyeni ilhamlar vermesini ve hoşça vakit geçirtebilmesini umuyoruz.

NOT: Bu proje, jüri üyelerinin kendi seçimleri hakkında bilgiler vereceği bir kitaplar setinin ön çalışmasıdır. Çalışma sonuçlandığında elinizde on kitaplık geniş bir rehber olacak. Kitaplığınızda saklayabilecek, arada çıkarıp yeni öneriler okuyabileceksiniz. Çok yakında…

100 kişilik seçkin jürimiz 1000 öneride bulundu.
Kitap, film, müzik, rota...1000 öneri. 10 cilt kitap olacak.

Ehlikeyfe özel öneriler. Ehlikeyif kimdir?         “Beğendim” dediğiniz yukarı çıkar. Yorum yapabilirsiniz.